Відгуки

Вітаємо Вас!
Дякуємо, що обрали продукцію нашого виробництва.
Ми дуже цінуємо Вашу думку, яка дозволить нам ставати кращими, тому Ваш відгук та пропозиції дозволять нам вдосконалюватись.

Ваня
Вересень 16, 2019

Відмінний столик за свої гроші. Дуже красиво і зручно упакований. Головне достоїнство – дуже легкий. Виглядає відмінно, за свою ціну – класна річ. Замовлю ще іншого кольору

Марина
Вересень 12, 2019

Дякую за чудове виконання, а також за якість виконаного замовлення. У працівників даної компанії золоті руки, вони майстри свого діла, до моїх забаганок с приводу кухоного столу поставилися з розумінням. Бистро і якісно виконали замовлення.

Григорій
Вересень 10, 2019

Дякую магазину і його співробітникам. Гарного кухонного стола і стільці до нього підібрали. Також придбали підставку під телевізор. І колір гарний, і виконано видно з любовью до своєї роботи. Дуже гарні майстри, знають свою роботу. Вироби коштують затрачених на них грошей.

Тая
Вересень 4, 2019

Переїхали до нової квартири та вирішили деяку мебель оновити. Почали з кухні, замовили тут столика. Дуже гарний, принт підібрали чудовий. Начебто якість хорошо)

Макс
Серпень 27, 2019

Тільки тут зміг замовити кухонний стіл з нестандартною стільницею за нормальною ціною. Виготовили швидко. Дуже задоволений даною фірмою.

56 + 3 =
0

Ваш кошик